top of page

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ У СПОРТІ

Учні школи приймають участь у різноманітних спортивних заходах
Відкритий Кубок

22.10.2017 року в м. Львів відбувся Відкритий Кубок з кіокушинкай карате у розділі "куміте" серед юнаків 2001-2009 р.н. Учень 8 клас, Ткачук Антон  зайняв ІІ місце.

Нумо, хлопці!!!

06.12.2017 відбулися шкільні змагання " Нумо, хлопці!" серед учнів 9-11 класів. Учні змагалися у шести особистих видах , та командних естафетах. Найвправнішими були учні 11 класу, ІІ м - 9 клас, ІІІ м  - 10 клас. Дякуємо учасникам, та бажаємо подальших успіхів.

Змагання з шахів

12.12.17 у нашій школі пройшли змагання з шахів. У змаганнях взяло участь 16 учасників. В результаті змагань Пелех Герман посів І місце, Трофімова Оксана ІІ місце, Докай Петро ІІІ місце. Герман та Оксана представляли нашу школу на міських змаганнях, де Пелех Г. здобув    І місце, а Трофімова О. посіла 5 місце, бувши єдиною дівчиною на турнірі серед 20 учасників. Вітаємо наших спортсменів , та бажаємо подальших успіхів!

Турнір з боротьби

17.12.17 відбувся дитячо-юнацький турнір з боротьби. Луценко Василь зайняв І місце.

Турнір з футболу "Сніжинка - 2018"

Під час новорічних канікул проходив традиційний турнір з футболу серед учнів шкіл міста. Змагання проходили у 5 вікових категоріях. Учні нашої школи взяли участь у всіх запропонованих змаганнях, здобувши наступні результати: 3-4 класи - 4 місце, 5-6 класи - ІІІ м., 7-8 класи - 4 м., 9-10 класи м., дівчата - ІІ місце. Бажаємо учасникам наполегливості у тренування, та успіху в наступних змаганнях. ВІТАЄМО!!!

Козацький гарт
Луценко Василь
Нумо хлопці
Сніжинка2018
Ківерцівські легкоатлети - бронзові призери обласних змагань

16 травня в м.Любешів відбувся чемпіонат області серед юнаків та дівчат 2003 року народження і молодші, участь у змаганнях взяли близько 200 учасників зі всієї Волинської області.

Ківерцівський район у цих змаганнях представляли вихованці Ківерцівської ДЮСШ які посіли наступні місця: Чепура Марія на дистанції 1500м., Поліщук Вікторія на дистанції 800м. та Бабич Назар на дистанції 3000м. вибороли І місця; Шумік Дарина на дистанції 400м., Куцик Діана на дистанції 800м., Трофімов Анатолій на дистанції 1500м., Чумак Ангеліна у стрибках у довжину посіли ІІ місця; Хвірук Каріна на дистанції 1500м. посіла ІІІ місце; Волох Олександр на дистанції 1500м. посів 4 місце; Рахманова Ярослава на дистанції 400м. посіла 5 місце; Сиротюк Владислав у стрибках у довжину посів 6 місце; Павлючук Станіслав на дистанції 1500м. 7 місце; Наглюк Назарій на дистанції 100м.та Слободянюк Аміна на дистанції 200м. посіли 8 місця; Дзвонко Олена на дистанції 100м. посіла 12 місце, команда дівчат (Чепура Марія, Поліщук Вікторія, Шумік Дарина та Чумак Англіна) в естафетному бізі посіли ІІ місце, команда юнаків (Наглюк Назарій, Волох Олександр,  Бабич Назарій, Трофімов Анатолій) в естафетному бізі посіли 7 місце.

Команда Ківерцівського району в загальнокомандному заліку посіла ІІІ місце.

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі з легкої атлетики Данилюк О.А., Данилюк А.Ю.,  Огоновська О.В. (відділення легкої атлетики смт.Цумань).